Starší přípravka 2011-12

TRENÉŘI

PETR ZLÁMALÍK, ANTONÍN ALEXANDER

Tréninky podzim 2023 vždy v pondělí a středa od 17:00 (a dále dle světelných podmínek, následně hala).

Pravidla pro starší přípravky :

Starší přípravky hrají podle pravidel malých forem fotbalu s těmito odlišnostmi: Počet hráčů: 5+1 (pět hráčů v poli, jeden brankář) Hřiště: 27m x 42m + - 2 až 3m Branky: 2m x 5m (opatřené sítěmi) Branky musí být zajištěny proti samovolnému spadnutí. Hrací doba: zápas 4x15 minut s 10 minutovou přestávkou bez odchodu do kabin. Čas lze po dohodě vedoucích mužstev zkrátit / prodloužit.

Míč: velikost číslo 4, hmotnost: 290-390g, obvod: 63-66cm "Malá domů" není povolena

Rozehra z autu: vhazováním rukama, přihrávkou nohou, nebo vyvedením míče Kop od branky přes půlku hřiště je bez dotyku země či hráče zakázán, první volná přihrávka v PÚ, brankář rozehrává při kopu od branky míč pouze ze země. Hrát na soupeřovu polovinu může z PÚ výhozem z ruky.

Střídání hráčů: Opakované, bez přerušení, střídat se může kdykoliv a kdekoliv v průběhu hry tak, aby na hřišti bylo vždy právě 5 hráčů a 1 brankář.